eRP systém qi

Komplexní informační systém, který prověřilo více než 1400 firem

image

QI má jako jediný informační systém na českém trhu současně zabudováno: 

  • Projektové řízení
  • Procesní modelování s navazujícím work-flow
  • Správa dokumentů (DMS)
  • Pokročilé plánování výroby (APS)
  • E-shop
  • Docházkový systém

Kontakt

DAION s.r.o.

Za velodromem 4429/6a, Prostějov


IČO: 10966005

DIČ: CZ10966008

E-mail: info@daion.cz

Mob.: 704 710 960

Spolupracujeme s

image
Image 1

Moduly QI

ŘÍZENÍ FIRMY

QI nabízí veškeré nástroje podporující řízení organizace. Má zabudované projektové i procesní řízení, která uplatníte při všech činnostech od výroby přes obchod až po sledování kapacit zaměstnanců. Všechna data jsou propojena také s ekonomickou agendou, díky tomu je firmu možné vést z jediného počítače. Informace snadno vyhodnotíte pomocí nástroje Business Intelligence, lépe rozpoznáte rizikové faktory a rychleji zareagujete na nenadálé situace.

OBCHOD A CMS

Všechny informace související s obchodem a sklady máte po ruce na jednom místě. QI umožňuje tvořit dokumenty spojené s pohybem zboží nebo přenášet obsah z existujících dokladů do následujících (například z objednávky do faktury). Všechno lze vytvářet v různých dokladových řadách, měnách a jazycích. QI dále nabízí tvorby statistik, cen, slev a přirážek i zařazování partnerů do dealerských kategorií či tržních segmentů.

VÝROBA

Věnujete se strojírenství, potravinářství nebo elektrotechnice? QI je vhodné pro všechny společnosti se sériovou i zakázkovou výrobou. Součástí je nástroj pro pokročilé plánování výroby APS, který automaticky sestavuje různé typy plánů a výhledů. Vše zároveň vyhodnocuje. QI také podporuje metody MRP II, JIT nebo KANBAN.

VÝROBA

QI je využíváno i v úzce specializovaných činnostech a oborech. Tyto moduly rozšiřují základní nástroje QI a vznikají na základě spolupráce se zákazníky.

EKONOMIKA

S těmito moduly uhlídáte i vyhodnotíte veškeré procesy a projekty související s finančními toky ve firmě. Zajišťují zpracování pohledávek, závazků, mezd i veškerých účetních dokladů nebo komunikaci s finančními institucemi. Také pomohou se správou majetku.

QI PLATFORMA

Propojení za hranice QI zajišťují další specializované moduly. Díky nim můžete jednoduše komunikovat s úřady přes datovou schránku přímo ze systému, prostřednictvím formátů ISDOC i EDI se snadno spojíte s bankami, v neposlední řadě je modul napojený na SMS brány. Přistup do QI z chytrého zařízení zajišťuje mobilní aplikace QI Mobile.

SPECIALIZOVANÉ MODULY

DAION s.r.o.

info@daion.cz
704 710 960
Za Velodromem 4429/6a, Prostějov
IČ: 109 66 005

Pracovní doba

Pondělí 9:00-17:00
Úterý 9:00-17:00
Středa 9:00-17:00
Čtvrtek 9:00-17:00
Pátek 9:00-17:00

facebook